Tajemství ženského pánevního dna 4. 5. 2024

Tento kurz se konal v Třebíči dne 4. 5. 2024. Aktuální připravované kurzy a cvičení najdete na stránce Seznam aktuálních akcí.


FZM_0355

  • Máte chuť nahlédnout do tajů svého pánevního dna?
  • Dozvědět se, jak být více vitální, uvolněná a spokojená ve svém těle?
  • Chcete zharmonizovat své tělo po porodu?
  • Nebo početí vytouženého miminka trvá příliš dlouho?
  • Trápí Vás inkontinence, opakující se záněty, bolesti hlavy, zad, návaly?
  • Nebo jste již po operaci a potíže s inkontinencí se příliš nezlepšily?

Přijďte tedy na kurz, který je veden podle metodiky Školy pánevního dna Renaty Sahani Skálové.

FZM_0343Seznámíte se s anatomií a fungováním pánevního dna, dozvíte se o významu a zásadách cvičení. Naučíte se základní cviky a pochopíte mechanismus dechu. Rovněž poznáte nejrozšířenější omyly.

Zjistíte, zda jste žena, která potřebuje svoje pánevní dno oživit a probudit, nebo naopak relaxovat a uvolnit, protože je v neustálém napětí.

FZM_0342

Dozvíte se, že pánevní dno není jen sval zodpovědný za udržení moče, bolesti v kříži, zdravou sexualitu, ale odpovídá také za emoce a je zdrojem ženské síly.

Provedu Vás metodou 3×3 – souvislost mezi patrem krku, pánve a chodidla a rovinou fyzickou, emoční a energetickou.

Praktické informace

Pro koho: pro každou ženu od 18 let, která není těhotná nebo vážně nemocná.
Na kurz přicházejí ženy s různými životními příběhy a zkušenostmi. Mohou se tam vyskytovat a otevírat těžká témata. Proto se ženám, které jsou v péči psychiatra, někdy nedoporučuje skupinový kurz absolvovat. Ideální postup pro ženy, které mají o kurz zájem a užívají např. antidepresiva nebo podobné léky, je zavolat lektorce, která kurz vede, a domluvit se s ní, probrat svou situaci a společně zvážit vhodnost skupinového kurzu. Někdy může být lepší volbou individuální péče.

Kurzy Školy pánevního dna nejsou léčbou ani terapií. Jsou prevencí a sekundární prevencí (brání znovu navrácení vyléčených potíží). Kurz je veden jako seberozvojový a sebepoznávací seminář.

Kdy: sobota 4. 5. 2024, 10:00-18:00
Přestávka na oběd kolem 13. hodiny, je možné využít místních restaurací případně zůstat na místě, jídlo a pití si můžete přinést s sebou (na místě však není mikrovlnka). Po kurzu je dobré mít čas na vstřebání prožitků a zážitků, nikam nespěchat.

Místo: Studio Spirit, Karlovo nám. 46, Třebíč
Horní strana Karlova náměstí (vlevo od Národního domu). Skleněnými dveřmi projdete průchodem a dvorem do společného suterénu budovy a po schodech, které najdete na pravé straně vyjdete do prvního poschodí.

Parkování:
Pokud přijedete autem, můžete zaparkovat na některém z placených parkovišť v centru Třebíče. V sobotu jsou parkoviště placená jen do 11:00, takže by měl stačit lístek na 2 hodiny.
Doporučuji využít tato placená parkoviště:

  • Parkoviště Karlovo nám. (cca 100 m), 80 Kč za 2 h
  • Parkoviště Komenského nám. (cca 270 m), 30 Kč za 2 h
  • Parkoviště V. Nezvala (u autobusového nádraží, cca 450 m), 30 Kč za 2h

Co s sebou:
Doporučuji pohodlné, volné, vrstvené, teplé oblečení, teplé ponožky, v prostoru je sice příjemně, ale může přijít pocit chladu. Deky a karimatky jsou na místě, ale můžete si přinést i svoje, pokud chcete. Pití v uzavíratelné láhvi, psací potřeby na případné poznámky.

Cena: 1900 Kč
Místo na kurzu Vám rezervuji po potvrzení přihlášky a po zaplacení zálohy. Záloha na tuto akci je 400 Kč. Zálohu prosím uhraďte co nejdříve převodem na účet 2300387699 / 2010 (Fio banka), do zprávy pro příjemce prosím napište své jméno a datum nebo název akce. Platbu zbývající ceny můžete provést na místě platební kartou nebo v hotovosti, případně převodem na účet nejpozději tři dny předem konáním akce.

Pokud budete chtít rezervaci z jakýchkoliv důvodů zrušit, dejte mi prosím vědět co nejdřív, abych mohla volné místo nabídnout jinému účastníkovi.

Rezervace

Tento kurz se již konal, není možné se na něj přihlásit. Jestli Vás tento kurz zaujal a chcete být mezi prvními informováni o dalších akcích, přihlašte se k zasílání pozvánek. Můžete si také prohlédnout seznam aktuálních akcí.

Sdílení

Prosím, sdílejte tuto stránku a dejte tak o kurzu vědět svým kamarádkám, známým! Díky.

Kurz SPD

Zajímá Vás tato akce, ale nemůžete se zúčastnit?

Přihlaste se k zasílání pozvánek na plánované akce do Vaší mailové schránky.

Odesláním vaší emailové adresy souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.