Tajemství ženského pánevního dna 4. 5. 2024

FZM_0355

  • Máte chuť nahlédnout do tajů svého pánevního dna?
  • Dozvědět se, jak být více vitální, uvolněná a spokojená ve svém těle?
  • Chcete zharmonizovat své tělo po porodu?
  • Nebo početí vytouženého miminka trvá příliš dlouho?
  • Trápí Vás inkontinence, opakující se záněty, bolesti hlavy, zad, návaly?
  • Nebo jste již po operaci a potíže s inkontinencí se příliš nezlepšily?

Přijďte tedy na kurz, který je veden podle metodiky Školy pánevního dna Renaty Sahani Skálové.

FZM_0343Seznámíte se s anatomií a fungováním pánevního dna, dozvíte se o významu a zásadách cvičení. Naučíte se základní cviky a pochopíte mechanismus dechu. Rovněž poznáte nejrozšířenější omyly.

Zjistíte, zda jste žena, která potřebuje svoje pánevní dno oživit a probudit, nebo naopak relaxovat a uvolnit, protože je v neustálém napětí.

FZM_0342

Dozvíte se, že pánevní dno není jen sval zodpovědný za udržení moče, bolesti v kříži, zdravou sexualitu, ale odpovídá také za emoce a je zdrojem ženské síly.

Provedu Vás metodou 3×3 – souvislost mezi patrem krku, pánve a chodidla a rovinou fyzickou, emoční a energetickou.

Praktické informace

Pro koho: pro každou ženu od 18 let, která není těhotná nebo vážně nemocná.
Na kurz přicházejí ženy s různými životními příběhy a zkušenostmi. Mohou se tam vyskytovat a otevírat těžká témata. Proto se ženám, které jsou v péči psychiatra, někdy nedoporučuje skupinový kurz absolvovat. Ideální postup pro ženy, které mají o kurz zájem a užívají např. antidepresiva nebo podobné léky, je zavolat lektorce, která kurz vede, a domluvit se s ní, probrat svou situaci a společně zvážit vhodnost skupinového kurzu. Někdy může být lepší volbou individuální péče.

Kurzy Školy pánevního dna nejsou léčbou ani terapií. Jsou prevencí a sekundární prevencí (brání znovu navrácení vyléčených potíží). Kurz je veden jako seberozvojový a sebepoznávací seminář.

Kdy: sobota 4. 5. 2024, 10:00-18:00
Přestávka na oběd kolem 13. hodiny, je možné využít místních restaurací případně zůstat na místě, jídlo a pití si můžete přinést s sebou (na místě však není mikrovlnka). Po kurzu je dobré mít čas na vstřebání prožitků a zážitků, nikam nespěchat.

Místo: Studio Spirit, Karlovo nám. 46, Třebíč
Horní strana Karlova náměstí (vlevo od Národního domu). Skleněnými dveřmi projdete průchodem a dvorem do společného suterénu budovy a po schodech, které najdete na pravé straně vyjdete do prvního poschodí.

Parkování:
Pokud přijedete autem, můžete zaparkovat na některém z placených parkovišť v centru Třebíče. V sobotu jsou parkoviště placená jen do 11:00, takže by měl stačit lístek na 2 hodiny.
Doporučuji využít tato placená parkoviště:

  • Parkoviště Karlovo nám. (cca 100 m), 80 Kč za 2 h
  • Parkoviště Komenského nám. (cca 270 m), 30 Kč za 2 h
  • Parkoviště V. Nezvala (u autobusového nádraží, cca 450 m), 30 Kč za 2h

Co s sebou:
Doporučuji pohodlné, volné, vrstvené, teplé oblečení, teplé ponožky, v prostoru je sice příjemně, ale může přijít pocit chladu. Deky a karimatky jsou na místě, ale můžete si přinést i svoje, pokud chcete. Pití v uzavíratelné láhvi, psací potřeby na případné poznámky.

Cena: 1900 Kč
Místo na kurzu Vám rezervuji po potvrzení přihlášky a po zaplacení zálohy. Záloha na tuto akci je 400 Kč. Zálohu prosím uhraďte co nejdříve převodem na účet 2300387699 / 2010 (Fio banka), do zprávy pro příjemce prosím napište své jméno a datum nebo název akce. Platbu zbývající ceny můžete provést na místě platební kartou nebo v hotovosti, případně převodem na účet nejpozději tři dny předem konáním akce.

Pokud budete chtít rezervaci z jakýchkoliv důvodů zrušit, dejte mi prosím vědět co nejdřív, abych mohla volné místo nabídnout jinému účastníkovi.

Rezervace

Účastnice:

Rezervuji místo: Volná místa.
Volná místa.
Cena:
Povinné souhlasy:
Prosím, seznamte se s mými pravidly pro přihlašování na kurzy a se zásadami zpracování Vašich osobních údajů. Děkuji.
Odběr novinek:
Sdílení

Prosím, sdílejte tuto stránku a dejte tak o kurzu vědět svým kamarádkám, známým! Díky.

Kurz SPD

Zajímá Vás tato akce, ale nemůžete se zúčastnit?

Přihlaste se k zasílání pozvánek na plánované akce do Vaší mailové schránky.

Odesláním vaší emailové adresy souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.