Pravidla pro přihlašování na kurzy

Rezervace místa na akci

Na stránce každého aktuálního kurzu, cvičení či jiné akce je registrační formulář. Jsou v něm vždy uvedeny přesné informace o termínu, místu, ceně a o volných místech. Tento webový formulář nejlepší formou, jak si místo na kurzu registrovat. Můžete mě však kontaktovat i telefonicky (viz stránka kontakty).

Rezervaci vám vždy během několika hodin potvrdím a zpravidla vás vyzvu k zaplacení zálohy, kterou prosím uhraďte do tří dnů.

Záloha

Místo na kurzu vám rezervuji po zaplacení zálohy.

Zálohy na kurzy a akce jsou zpravidla ve výši 400-500 Kč, přesnou výši u každého kurzu nebo akce vám vždy zašlu v potvrzovací zprávě.

Zálohu prosím uhraďte co nejdříve převodem na účet 2300387699 / 2010 (Fio banka), do zprávy pro příjemce prosím vždy napište své jméno a datum nebo název akce.

Platba

Platbu zbývající ceny kurzu nebo akce prosím proveďte nejpozději tři dny předem konáním akce převodem na účet 2300387699 / 2010 (Fio banka) a do zprávy pro příjemce napište prosím své jméno a datum nebo název akce (stejný postup jako při platbě zálohy).

Platbu můžete také provést na místě v hotovosti a nebo platební kartou.

Potvrzení o platbě vám vystavím na místě, pokud jej potřebujete dříve, obraťte se na mě.

Storno podmínky

Pokud zrušíte vaši rezervaci nejpozději 7 dnů před konáním kurzu nebo akce, vrátím vám veškeré vámi uhrazené zálohy (nebo celou platbu, pokud jste již zaplatili celou cenu).

Při pozdějším zrušení rezervace nebo neúčasti záloha propadá (pokud jste uhradili celou cenu kurzu, vrátím vám tuto cenu nižší o výši zálohy).

Při zrušení celého kurzu nebo akce ze strany lektorky (vážné důvody, nemoc atp.), vám vrátím veškeré vámi uhrazené platby.


Tato pravidla byla upravena 13. 5. 2020 — přidána možnost hradit platbu kartou.