Pravidla pro přihlašování na kurzy

Rezervace místa na akci

Na stránce každého aktuálního kurzu, cvičení či jiné akce je registrační formulář. Jsou v něm vždy uvedeny přesné informace o termínu, místu, ceně a o volných místech. Tento registrační formulář je doporučeným způsobem, jak si místo na kurzu registrovat. Můžete mě však kontaktovat i telefonicky (viz stránka kontakty).

Jakmile rezervaci odešlete, během několika hodin vám ji potvrdím.

Záloha

Místo na kurzu vám rezervuji po zaplacení zálohy. Zálohu proto prosím uhraďte co nejdříve, nejpozději do tří dnů. Zálohy na kurzy a akce jsou zpravidla ve výši 400 Kč, přesná výše zálohy je vždy uvedena u každého kurzu nebo akce a také vám ji zašlu v potvrzovací zprávě.

Částku zálohy prosím uhraďte převodem na účet 2300387699 / 2010 (Fio banka), do zprávy pro příjemce prosím vždy napište své jméno a datum akce nebo název akce. Můžete využít platbu QR kódem uvedeným v potvrzovací zprávě.

Platba

Platbu zbývající ceny kurzu nebo akce můžete provést na místě v hotovosti nebo platební kartou, případně nejpozději tři dny předem převodem na účet.

Pro platbu převodem platí stejný postup jako při platbě zálohy. Platbu proveďte na účet 2300387699 / 2010 (Fio banka). Do zprávy pro příjemce prosím uveďte své jméno a datum akce nebo název akce. Pro platbu bankovním převodem můžete využít platbu QR kódem uvedeným v potvrzovací zprávě.

Potvrzení o platbě vám vystavím na místě, pokud jej potřebujete dříve, obraťte se na mě.

Storno podmínky

Pokud si přejete rezervaci zrušit, co nejdříve mě prosím kontaktujte (viz stránka kontakty).

Pokud svou rezervaci zrušíte nejpozději 7 dnů před konáním kurzu nebo akce, vrátím vám veškeré uhrazené zálohy. Pokud jste již zaplatili celou cenu, vrátím vám celou platbu.

V případě zrušení rezervace později nebo v případě neúčasti záloha propadá. Pokud jste uhradili celou cenu, vrátím vám rozdíl mezi celou cenou a výší zálohy.

Při zrušení celého kurzu nebo akce ze strany lektorky (vážné důvody, nemoc atd.), vám vrátím veškeré vámi uhrazené platby.

Tato pravidla byla upravena 7. 1. 2024 — úpravy k zvýšení přehlednosti.