Ženská pánev tančící
– zdravá a vitální

Tento kurz se konal v Třebíči, 7. 6. 2015, 9:00–12:00 hod. Aktuální připravované kurzy najdete na stránce Seznam aktuálních akcí.


Tanec pro tělo i duši

Tanec pro tělo i dušiObsah kurzu – co můžete během programu zažít?:
Tancem a zpěvem se dostáváme samy k sobě, prociťujeme se a nasloucháme si. Tanec se odvíjí od dané chvíle, oslovuje a rezonuje se ženami, které zrovna dnes tančí. Cinká na struny, které zrovna dnes chtějí znít. Celý den je jednou “jízdou” střídající tance, spočinutí, sdílení a naslouchání, mlčení, meditaci, vědomou chůzi, cvičení.

Váháte? Chcete jen ochutnat a na tancování a zpěv se úplně necítíte? … Můžete jen být s námi. Pro vás je zde kouzelná vlastnost ženského společenství.

PŘIJĎTE! …

Lektorka: Dana Jirkalová

Od r. 1998 vede ženské skupiny propojující práci s tělem, hlasem, tancem, sebeuvědoměním a vědomím posvátnosti celého našeho těla a všech rovin našeho bytí. Dělá přednášky a workshopy zaměřené na oblast doteku, intimity, sexuality a partnerských vztahů.

Více o lektorce na www.danajirkalova.cz, www.tanectelohlas.com, www.tancicipanev.com.

Praktické informace

Kdy: v neděli 7. 6. 2015, 9:00–12:00 hod.
Registrace, usazení od 8:30 hod.
Během dopledne si uděláme drobné přestávky podle potřeby.

Mapa Jóga TřebíčKam: Třebíč, Karlovo nám. 15/9
Tělocvična centra jógy – průchod do kavárny Salsa na spodní straně Karlova náměstí, mezi Naturkou a vietnamskou tržnicí. Najdete nás v prvním patře, prvními prosklenými dveřmi nalevo v průchodu.
GPS souřadnice: 49°12’58.853″N, 15°52’47.007″E

Cena: 300 Kč
Záloha ve výši 200 Kč je splatná po přihlášení. Pokyny k platbě obdržíte mailem po odeslání přihlášky. Kapacita kurzu je omezená, včasné zaplacení zálohy je proto podmínkou pro rezervaci vašeho místa na kurzu.
Na účast na kurzu je možné vystavit fakturu (např. vašemu zaměstnavateli).

S sebou:
Vezměte si pohodlné oblečení pro cvičení a tanec – vlající sukně nebo lehké letní šaty jsou príma. Pro zimomřivé teplé ponožky nebo tenounké cvičky. Většinou ale tančíme bosé.

Jídlo a pití:
Přestávku si uděláme dle potřeby, můžete si s sebou přinést sušenky nebo ovoce na malou svačinu. Na místě bude možnost uvařit si čaj, nalít si vodu.

Přihláška

Tento kurz se již konal, není možné se na něj přihlásit. Jestli Vás tento kurz zaujal a chcete být mezi prvními informováni o dalších akcích, přihlašte se k zasílání pozvánek. Můžete si také prohlédnout seznam aktuálních akcí.