Žena a dotek

Tato přednáška se konala v Třebíči, 14. 11. 2015, 17:00–20:00 hod. Aktuální připravované akce najdete na stránce Seznam aktuálních akcí.


Jak na to, aby se nám domů vrátil laskavý a milující dotek.

Dana Jirkalová

Milé ženy,
po vyhlášení názvu a obsahu kurzu Dotek a partnerství plánovaného na 4.10.2015 jsem se setkala se spoustou ohlasů.

Převážná většina žen mi říkala, že je toto téma velmi oslovilo, uvědomují si jeho důležitost a bohužel nenaplněnost. Partner by s nimi na takový kurz nešel a samotné jít nechtějí, protože jim není příjemný kontakt s někým neznámým.

Rozhodly jsme se proto s Danou pro změnu formátu. Původně zamýšlený celodenní zážitkový kurz pro páry jsme změnily na podvečerní přednášku pro ženy s názvem Žena a dotek, aneb Jak na to, aby se nám domů vrátil laskavý a milující dotek.

Některé z otázek, na které si odpovíme, jsou:

  • Po čem touží muž a po čem žena?
  • Jak si říct, abych dostala to, co potřebuji?
  • Jak to zařídit, aby to mezi námi zůstalo hezké?
  • Čeho se raději vyvarovat?
  • Dá se ještě něco udělat, když už cítím pocity beznaděje?

Lektorka: Dana Jirkalová

Od r. 1998 vede ženské skupiny propojující práci s tělem, hlasem, tancem, sebeuvědoměním a vědomím posvátnosti celého našeho těla a všech rovin našeho bytí. Dělá přednášky a workshopy zaměřené na oblast doteku, intimity, sexuality a partnerských vztahů.

Více o lektorce na www.danajirkalova.cz, www.tanectelohlas.com, www.tancicipanev.com.

PŘIJĎTE…
Těšíme se na vás!
Petra Zmátlová, Dana Jirkalová, 2015

Praktické informace

Kdy: v sobotu 14. 11. 2015, 17:00–20:00 hod.
Příchod možný cca 15 minut před začátkem.

Mapa Jóga TřebíčKam: Třebíč, Karlovo nám. 15/9
Tělocvična centra jógy – průchod do kavárny Salsa na spodní straně Karlova náměstí, mezi Naturkou a vietnamskou tržnicí. Najdete nás v prvním patře, prvními prosklenými dveřmi nalevo v průchodu.
GPS souřadnice: 49°12’58.853″N, 15°52’47.007″E

Cena: 250 Kč
Cena je splatná do 30. 10. 2015. Pokyny k platbě obdržíte mailem po odeslání přihlášky. Přihlašujte se co nejdřív, nejlépe do 30. 10. 2015.

Přihláška

Tato přednáška se již konala, není možné se na ni přihlásit. Jestli Vás tato přednáška zaujala a chcete být mezi prvními informováni o dalších akcích, přihlašte se k zasílání pozvánek. Můžete si také prohlédnout seznam aktuálních akcí.