Tajemství ženského pánevního dna 7. 8. 2020

Tento kurz se konal v Třebíči dne 7. 8. 2020. Aktuální připravované kurzy a cvičení najdete na stránce Seznam aktuálních akcí.


FZM_0355

  • Máte chuť nahlédnout do tajů svého pánevního dna?
  • Dozvědět se, jak být více vitální, uvolněná a spokojená ve svém těle?
  • Chcete zharmonizovat své tělo po porodu?
  • Nebo početí vytouženého miminka trvá příliš dlouho?
  • Trápí Vás inkontinence, opakující se záněty, bolesti hlavy, zad, návaly?
  • Nebo jste již po operaci a potíže s inkontinencí se příliš nezlepšily?

Přijďte tedy na kurz, který je veden podle metodiky Školy pánevního dna Renaty Sahani Skálové.

FZM_0343Seznámíte se s anatomií a fungováním pánevního dna, dozvíte se o významu a zásadách cvičení. Naučíte se základní cviky a pochopíte mechanismus dechu. Rovněž poznáte nejrozšířenější omyly.

Zjistíte, zda jste žena, která potřebuje svoje pánevní dno oživit a probudit, nebo naopak relaxovat a uvolnit, protože je v neustálém napětí.

FZM_0342

Dozvíte se, že pánevní dno není jen sval zodpovědný za udržení moče, bolesti v kříži, zdravou sexualitu, ale odpovídá také za emoce a je zdrojem ženské síly.

Provedu Vás metodou 3×3 – souvislost mezi patrem krku, pánve a chodidla a rovinou fyzickou, emoční a energetickou.

Praktické informace

Pro koho: pro každou ženu od 18 let, která není těhotná, v péči psychiatra nebo vážně nemocná.

Kurzy Školy pánevního dna nejsou léčbou ani terapií. Jsou prevencí a sekundární prevencí (brání znovu navrácení vyléčených potíží). Kurz je veden jako seberozvojový a sebepoznávací seminář.

Kdy: pátek 7. 8. 2020, 10:30-18:30

Místo: Třebíč, Karlovo nám. 46
Na horní straně Karlova nám. 46 (vlevo od Národního domu) vejdete do průchodu skleněnými dveřmi a přes dvůr do společného suterénu budovy. Po schodech na pravé straně půjdete do prvního patra budovy a tam centrum jógy najdete.

Cena: 1900 Kč

Místo na kurzu Vám rezervuji po zaplacení zálohy 400 Kč, pokyny k platbě najdete v potvrzovacím mailu. Platbu zbývající ceny 1500 Kč můžete provést na místě platební kartou nebo v hotovosti, případně převodem na účet nejpozději tři dny předem konáním akce.

Pokud budete chtít rezervaci z jakýchkoliv důvodů zrušit, dejte mi prosím vědět co nejdřív. Obecně platí, že pokud zrušíte rezervaci nejpozději 7 dnů před konáním kurzu, vrátím Vám veškeré uhrazené platby, při pozdějším zrušení rezervace nebo neúčasti na kurzu záloha 400 Kč propadá.

S sebou:

Kurz proběhne v souladu s aktuálním doporučením MZ ČR k uvolnění opatření.

Doporučuji pohodlné teplejší volné oblečení (klidně sukni) a teplé ponožky. S sebou si přineste lahev s pitím a psací potřeby na poznámky. Dále si prosím přineste vlastní karimatky případně deky, stávající hygienická opatření zatím neumožňují využít vybavení centra.

Rezervace

Tento kurz se již konal, není možné se na něj přihlásit. Jestli Vás tento kurz zaujal a chcete být mezi prvními informováni o dalších akcích, přihlašte se k zasílání pozvánek. Můžete si také prohlédnout seznam aktuálních akcí.

Sdílení

Prosím, sdílejte tuto stránku a dejte tak o kurzu vědět svým kamarádkám, známým! Díky.

Kurz SPD

Zajímá Vás tato akce, ale nemůžete se zúčastnit?

Přihlašte se k zasílání pozvánek na plánované akce do Vaší mailové schránky.

Odesláním vaší emailové adresy souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.