Tajemství ženského pánevního dna 22. 4. 2017

Tento kurz se konal v Třebíči dne 22. 4. 2017. Aktuální připravované kurzy a cvičení najdete na stránce Seznam aktuálních akcí.

Škola pánevního dnaTrápí Vás inkontinence a nepomáhají cviky na posílení pánevního dna z brožury či časopisu? Máte potíže s otěhotněním, menstruační bolesti, bolesti hlavy a zad, zácpu, hemeroidy, pokles pánevního dna, silné návaly v menopauze,opakující se gynekologické nebo urologické záněty? Chcete harmonizovat svoje tělo po porodu? Nebo jste jen zvědavá a zajímá Vás, jaké tajemství se skrývá ve Vašem pánevním dnu?

Přijďte tedy na kurz, který je veden podle metodiky Školy pánevního dna Renaty Sahani Skálové.

Seznámíte se s anatomií a fungováním pánevního dna, dozvíte se o významu a zásadách cvičení. Naučíte se základní cviky a pochopíte mechanismus dechu. Rovněž poznáte nejrozšířenější omyly.

Zjistíte, zda jste žena, která potřebuje svoje pánevní dno oživit a probudit, nebo naopak relaxovat a uvolnit, protože je v neustálém napětí.

Dozvíte se, že pánevní dno není jen sval zodpovědný za udržení moče, bolesti v kříži, zdravou sexualitu, ale odpovídá také za emoce a je zdrojem ženské síly.

Provedu Vás metodou 3×3 – souvislost mezi patrem krku, pánve a chodidla a rovinou fyzickou, emoční a energetickou.

Praktické informace

Pro koho: pro každou ženu od 18 let, která není těhotná, v péči psychiatra nebo vážně nemocná.

Kurzy Školy pánevního dna nejsou léčbou ani terapií. Jsou prevencí a sekundární prevencí (brání znovu navrácení vyléčených potíží). Kurz je veden jako seberozvojový a sebepoznávací seminář.

Kdy: 22. 4. 2017, 9:30-18:00

Mapa Jóga TřebíčMísto: Třebíč, Karlovo nám. 15/9
Tělocvična centra jógy – průchod do kavárny Salsa na spodní straně Karlova náměstí. Najdete nás v prvním patře, prvními prosklenými dveřmi nalevo v průchodu.
GPS souřadnice: 49°12’58.853″N, 15°52’47.007″E

Cena: 1400 Kč

S sebou: pohodlné volné oblečení (klidně sukni), teplé ponožky, lahev s pitím, psací potřeby na poznámky

Rezervace

Tento kurz se již konal, není možné se na něj přihlásit. Jestli Vás tento kurz zaujal a chcete být mezi prvními informováni o dalších akcích, přihlašte se k zasílání pozvánek. Můžete si také prohlédnout seznam aktuálních akcí.

Sdílení

Prosím, sdílejte tuto stránku a dejte tak o kurzu vědět svým kamarádkám, známým! Díky.

Zajímá Vás tato akce, ale nemůžete se zúčastnit?

Přihlašte se k zasílání pozvánek na plánované akce do Vaší mailové schránky.