Tajemství ženského pánevního dna 1. 10. 2022

Tento kurz se konal v Třebíči dne 1. 10. 2022. Aktuální připravované kurzy a cvičení najdete na stránce Seznam aktuálních akcí.


FZM_0355

  • Máte chuť nahlédnout do tajů svého pánevního dna?
  • Dozvědět se, jak být více vitální, uvolněná a spokojená ve svém těle?
  • Chcete zharmonizovat své tělo po porodu?
  • Nebo početí vytouženého miminka trvá příliš dlouho?
  • Trápí Vás inkontinence, opakující se záněty, bolesti hlavy, zad, návaly?
  • Nebo jste již po operaci a potíže s inkontinencí se příliš nezlepšily?

Přijďte tedy na kurz, který je veden podle metodiky Školy pánevního dna Renaty Sahani Skálové.

FZM_0343Seznámíte se s anatomií a fungováním pánevního dna, dozvíte se o významu a zásadách cvičení. Naučíte se základní cviky a pochopíte mechanismus dechu. Rovněž poznáte nejrozšířenější omyly.

Zjistíte, zda jste žena, která potřebuje svoje pánevní dno oživit a probudit, nebo naopak relaxovat a uvolnit, protože je v neustálém napětí.

FZM_0342

Dozvíte se, že pánevní dno není jen sval zodpovědný za udržení moče, bolesti v kříži, zdravou sexualitu, ale odpovídá také za emoce a je zdrojem ženské síly.

Provedu Vás metodou 3×3 – souvislost mezi patrem krku, pánve a chodidla a rovinou fyzickou, emoční a energetickou.

Praktické informace

Pro koho: pro každou ženu od 18 let, která není těhotná nebo vážně nemocná.

Na kurz přicházejí ženy s různými životními příběhy a zkušenostmi. Mohou se tam vyskytovat a otevírat těžká témata. Proto se ženám, které jsou v péči psychiatra někdy nedoporučuje skupinový kurz absolvovat, mohlo by jim to přitížit. Ideální postup pro ženy, které mají o kurz zájem a užívají např. antidepresiva nebo podobné léky, je zavolat lektorce, která kurz vede a domluvit se s ní, probrat svou situaci a společně zvážit vhodnost skupinového kurzu. Někdy může být lepší volbou individuální péče.

Kurzy Školy pánevního dna nejsou léčbou ani terapií. Jsou prevencí a sekundární prevencí (brání znovu navrácení vyléčených potíží). Kurz je veden jako seberozvojový a sebepoznávací seminář.

Kdy: sobota 1. 10. 2022, 10:00-18:00
Přestávka na oběd kolem 13. hodiny, jídlo a pití si můžete přinést s sebou (na místě není mikrovlnka).
Po kurzu je dobré mít čas na vstřebání prožitků a zážitků, nikam nespěchat.

Místo: Třebíč, Karlovo nám. 46
Na horní straně Karlova nám. 46 (vlevo od Národního domu) vejdete do průchodu skleněnými dveřmi a přes dvůr do společného suterénu budovy. Po schodech na pravé straně půjdete do prvního patra budovy a tam Studio Spirit najdete.

Cena: 1900 Kč

Místo na kurzu Vám rezervuji po potvrzení přihlášky a po zaplacení zálohy. Záloha na tuto akci je 400 Kč. Zálohu prosím uhraďte co nejdříve převodem na účet 2300387699 / 2010 (Fio banka), do zprávy pro příjemce prosím napište své jméno a datum nebo název akce. Platbu zbývající ceny 1500 Kč můžete provést na místě platební kartou nebo v hotovosti, případně převodem na účet nejpozději tři dny předem konáním akce.

Pokud budete chtít rezervaci z jakýchkoliv důvodů zrušit, dejte mi prosím vědět co nejdřív, abych mohla volné místo nabídnout jinému účastníkovi.

S sebou:

Doporučuji pohodlné teplejší volné oblečení (klidně sukni) a teplé ponožky. S sebou si přineste lahev s pitím a psací potřeby na poznámky. Dále si prosím přineste vlastní karimatky a deky, stávající hygienická opatření zatím neumožňují využít vybavení centra.

Rezervace

Tento kurz se již konal, není možné se na něj přihlásit. Jestli Vás tento kurz zaujal a chcete být mezi prvními informováni o dalších akcích, přihlašte se k zasílání pozvánek. Můžete si také prohlédnout seznam aktuálních akcí.

Sdílení

Prosím, sdílejte tuto stránku a dejte tak o kurzu vědět svým kamarádkám, známým! Díky.

Kurz SPD

Zajímá Vás tato akce, ale nemůžete se zúčastnit?

Přihlaste se k zasílání pozvánek na plánované akce do Vaší mailové schránky.

Odesláním vaší emailové adresy souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.