Ženská pánev tančící 3.10.
Dotek a partnerství 4.10.

Na tento kurz již není možné se přihlásit. Aktuální připravované kurzy najdete na stránce Seznam aktuálních akcí.

Mám velkou radost, že po velmi příjemném červnovém kurzu s Danou Jirkalovou se budou zanedlouho konat v Třebíči další dva.

Ženská pánev tančící – spokojená a vitální

Tanec pro tělo i duši

Tanec pro tělo i dušiV sobotu 3. 10. 2015 uspořádáme kurz pro ženy – tradiční tancovací a zpívací, který Dana obohatí o rituál na zbystření smyslů (abychom se naučily víc vnímat a vychutnávat chutě a krásy světa). Podvečerní část věnujeme doteku a jeho významu v našich životech, což bude takové naladění na neděli.

Obsah kurzu – co můžete během programu zažít:
Tancem a zpěvem se dostáváme samy k sobě, prociťujeme se a nasloucháme si. Tanec se odvíjí od dané chvíle, oslovuje a rezonuje se ženami, které zrovna dnes tančí. Cinká na struny, které zrovna dnes chtějí znít. Celý den je jednou “jízdou” střídající tance, spočinutí, sdílení a naslouchání, mlčení, meditaci, vědomou chůzi, cvičení.

Váháte? Chcete jen ochutnat a na tancování a zpěv se úplně necítíte? … Můžete jen být s námi. Pro vás je zde kouzelná vlastnost ženského společenství.

Ohlasy z minulého kurzu:

Byla jsem moc spokojená jak se zaměřením kurzu, tak průběhem, tím myslím rozvržením času na aktivní část, zažití i přestávku. Lektorka je velice charismatický člověk, který umí “strhnout” a navodit uvolněnou atmosféru. Určitě se zúčastním dalšího kurzu.

Alena, Třebíč

Před časem jsem absolvovala v Třebíči kurz Ženská pánev tančící s lektorkou Danou Jirkalovou. Byl to krásně strávený den. Myslím, že mnohé z nás tam přišly s tím, že se možná naučí něčemu novému, i když jsme přesně nevěděly, co si od tohoto kurzu máme slibovat. Paní lektorka je natolik pozitivní a příjemný človíček, že to z každé účastnice spadlo a věřím, že jsme si to všechny užily se vším všudy. Zvýraznění své ženskosti, zpěv a krásné, opravdové tance. Odcházela jsem příjemně uvolněná, dobře naladěná a s díky za krásně prožitý den. Těším se zase někdy na viděnou.

Míla, Třebíč

Dotek a partnerství

Zážitkový kurz v neděli 4. 10. 2015 celý věnujeme doteku a tomu, co se dá dělat proto, aby se u nás doma láskyplný a milující dotek zabydlel. Je to samo o sobě téma na několik kurzů, my ochutnáme alespoň jeho malou část. Každý z nás máme v sobě uloženou schopnost krásným způsobem se dotýkat druhého, hladit, hýčkat, utěšit, projevit lásku a podporu. Jen běžný život a dnešní společnost způsobují, že na tuto kvalitu zapomínáme. Ale touha po přijímání a dávání doteku je v nás veliká.

Pro koho je kurz určen:
Kurz je vhodný pro partnerské dvojice (žena a muž), mohou se ho účastnit i dvojice jiné (sestry, kamarádky, matka s dcerou atp.). Přijít samozřejmě mohou i jednotlivci (ženy i muži), kterým zkušenosti z tohoto kurzu obohatí jejich stávající i budoucí partnerský a rodinný život.

Obsah kurzu – co můžete během programu zažít:
Budeme se zabývat otázkami typu po čem touží muž a po čem žena; jak si říct, aby každý dostal to, co potřebuje; co nám kazí to, aby to bylo hezké; čemu se raději vyhnout… Abychom se tématem doteku a partnerství nezabývali jen z ženského úhlu pohledu, povede kurz Dana společně se svým manželem Jaroslavem. Některé jednoduché techniky si vyzkoušíme, promluvíme si o tom. Dana a Jaroslav Jirkalovi nás seznámí s partnerskou masáží a nastíní nám její benefity pro partnerství i v dlouhodobém horizontu.

Lektorka: Dana Jirkalová

Od r. 1998 vede ženské skupiny propojující práci s tělem, hlasem, tancem, sebeuvědoměním a vědomím posvátnosti celého našeho těla a všech rovin našeho bytí. Dělá přednášky a workshopy zaměřené na oblast doteku, intimity, sexuality a partnerských vztahů.

Více o lektorce na www.danajirkalova.cz, www.tanectelohlas.com, www.tancicipanev.com.

PŘIJĎTE! …
Těšíme se na vás!
Petra Zmátlová, Dana Jirkalová, 2015

Praktické informace

Oba kurzy na sebe volně navazují, je však možné účastnit se pouze jednoho z nich.

Kdy: v sobotu 3. 10. 2015, 10:00–17:00 hod.
v neděli 4. 10. 2015, 9:00–15:30 hod.
V oba dny je příchod možný cca 15–20 minut před začátkem (v sobotu 9:45, v neděli 8:45).
Během dne drobné přestávky a čas na společný oběd z přineseného jídla.

Mapa Jóga TřebíčKde: Třebíč, Karlovo nám. 15/9
Tělocvična centra jógy – průchod do kavárny Salsa na spodní straně Karlova náměstí, mezi Naturkou a vietnamskou tržnicí. Najdete nás v prvním patře, prvními prosklenými dveřmi nalevo v průchodu.
GPS souřadnice: 49°12’58.853″N, 15°52’47.007″E

Cena:
Základní cena sobotního kurzu je 700 Kč / osobu.
Základní cena nedělního kurzu je 700 Kč / osobu.
Je možné využít slevy:

  • Při přihlášení jedné účastnice na oba dny současně je celková cena 1200 Kč. (sobota + neděle)
  • Při přihlášení partnerské dvojice na nedělní kurz je celková cena 1200 Kč. (2× neděle)
  • Pokud se jedna účastnice přihlásí na oba dny a ještě k tomu vezme v neděli s sebou partnera/partnerku, je celková cena 1500 Kč. (sobota + 2× neděle)

Kapacita kurzu je omezená, zaplacení ceny kurzu je proto podmínkou pro rezervaci vašeho místa na kurzu. Pokyny k platbě obdržíte mailem po odeslání přihlášky. Na kurzu obdržíte potvrzení o zaplacení, na vyžádání je možné vystavit fakturu.

S sebou:
V sobotu budeme tancovat, vezměte si pohodlné oblečení pro cvičení a tanec – například vlající sukně nebo lehké letní šaty. Pro zimomřivé teplé ponožky nebo tenounké cvičky. Většinou ale tančíme bosé.

V neděli si budeme povídat a zkoušet různé druhy doteků a partnerskou masáž (není třeba se bát úplného svlékání), hodí se lehké tenké a hlavně pohodlné oblečení.

Jídlo a pití:
V sobotu i v neděli si s sebou vezměte vždy jídlo na celý den pro jednu osobu. Během programu si uděláme drobné přestávky a polední pauzu cca 30 minut na nachystání “švédského stolu” z přineseného jídla, nikam neodcházíme, jíme společně. Na místě bude možnost uvařit si čaj, nalít si vodu.

Přihláška

Na tento kurz již není možné se přihlásit. Aktuální připravované kurzy najdete na stránce Seznam aktuálních akcí.

Sdílení

Sdílejte tuto stránku a dejte tak o kurzu vědět svým kamarádkám, kamarádům, známým! Díky.