Bioenergetické setkávání – podzim 2023

Toto bioenergetické setkávání se konalo v Třebíči každý týden v průběhu podzimu 2023. Aktuální připravované kurzy, cvičení a další akce najdete na stránce Seznam aktuálních akcí.


V průběhu podzimu 2023 pořádám v třebíčském centru jógy Spirit pravidelná bioenergetická setkání.

PlamenTato bioenergetická cvičení jsou vhodná k rozpouštění napětí v těle, odbourávání následků stresu, povzbuzení životní energie, probuzení chuti a radosti ze života. Může je provádět každý, bez ohledu na věk a zdatnost.

Bioenergetická cvičení umožňují člověku znovu navázat kontakt se svým tělem, brát ho na vědomí a cítit se v něm dobře. Při pravidelném cvičení se zlepšují pohyblivost a držení těla a dochází k psychickému i fyzickému uvolnění.

Cílem cvičení je obnovení harmonie v těle.

V létě 2019 jsem absolvovala lektorský kurz Školy bederních svalů u velmi inspirativní Michaely Cusanové. Je to velmi jemná práce s hlubokými svaly uvnitř našeho těla, zejména se svalem m. psoas, kterému se také přezdívá “sval duše”. Jsou to velmi jemná cvičení, která obohacují naše setkávání. Jde o velmi pomalé “válecí” 🙂 cvičení, při kterém následujeme signály, které našemu tělu dělají dobře – potěšení řídí pohyb.

Proč je cvičení tak dlouhé? Nebude to moc náročné?
Bioenergetické cvičení je a není cvičením. Provádíme sice různá cvičení, protahování, ale nejde nám o výkon, ale spíš o to, jak se při tom cítíme a jak to na nás působí. Intenzitu si reguluje každý sám, s ohleduplností k sobě samému. Jen já sama vím, jak mi je, co se ve mně děje a kde je moje hranice tolerance. Nikdo jiný o tom lépe rozhodovat nedokáže.

Delší čas je třeba k tomu, abychom se stihli přeladit z každodenního tempa na sebe a dokázali vnímat signály svého těla.

Nějaký efekt cvičení pravděpodobně pocítíte hned na první lekci, ale pro dlouhodobé změny je samozřejmě lepší cvičení pravidelné. Nicméně už v první lekci budeme pracovat s technikami, které se dají lehce zařadit do běžného života a které Vám mohou pomoci ve zvládání stresových situací.

Praktické informace

Termín cvičení:
Cvičení se koná v průběhu září až prosince roku 2023.
Bude se konat celkem 12 lekcí od 7. 9. 2023 do 7. 12. 2023.
Cvičíme vždy ve čtvrtek 16:15–18:15 hod., kromě 14.9. a 28. 9. 2023.

Místo: Třebíč, Karlovo nám. 46
Na horní straně Karlova nám. 46 (vlevo od Národního domu) vejdete do průchodu skleněnými dveřmi a přes dvůr do společného suterénu budovy. Po schodech na pravé straně půjdete do prvního patra budovy a tam Studio Spirit najdete.

Cena:
Na lekce bioenergetického cvičení nabízím permanentky, protože jsem přesvědčená, že pravidelné cvičení je nejpřínosnější a permanentky nám umožňují pocítit jeho blahodárnost. Můžete však využít i jednotlivé lekce, případně můžete permanentky a jednotlivé lekce libovolně kombinovat.

Základní cena jedné dvouhodinové lekce je 300 Kč.
Cena permanentky na čtyři lekce je 1 040 Kč, tedy 260 Kč za lekci.
Cena permanentky na osm lekcí je 1 840 Kč, tedy 230 Kč za lekci.
Cena permanentky na všech dvanáct lekcí je 2 520 Kč, tedy 210 Kč za lekci.

Místo na cvičení Vám rezervuji po potvrzení přihlášky. Cenu můžete dopředu uhradit převodem na účet 2300387699 / 2010 (Fio banka), do zprávy pro příjemce prosím napište své jméno. Případně můžete cenu uhradit na první lekci hotově nebo platební kartou.

Pokud budete chtít rezervaci z jakýchkoliv důvodů zrušit, dejte mi prosím vědět co nejdřív, abych mohla volné místo nabídnout jinému účastníkovi.

S sebou:
Vezměte si pohodlné a teplé volné oblečení pro cvičení (spíš kalhoty), pití v uzavíratelné láhvi.

Rezervace

Toto bioenergetické setkávání se již konalo, není možné se na ně přihlásit. Jestli Vás tato akce zaujala a chcete být mezi prvními informováni o dalších akcích, přihlašte se k zasílání pozvánek. Můžete si také prohlédnout seznam aktuálních akcí.

Sdílení

Prosím, sdílejte tuto stránku a dejte tak o cvičení vědět svým kamarádkám, kamarádům, známým! Díky.

Zajímá Vás tato akce, ale nemůžete se zúčastnit?

Přihlašte se k zasílání pozvánek na plánované akce do Vaší mailové schránky.