Bioenergetické cvičení

Teto cvičení se konalo v Třebíči každý pátek od 3. 3. 2017 do 26. 5. 2017. Aktuální připravované kurzy a cvičení najdete na stránce Seznam aktuálních akcí.


Od pátku 3. 3. 2017 pořádám v třebíčském centru jógy pravidelná bioenergetická cvičení.

PlamenTato bioenergetická cvičení jsou vhodná k rozpouštění napětí v těle, odbourávání následků stresu, povzbuzení životní energie, probuzení chuti a radosti ze života. Může je provádět každý, bez ohledu na věk a zdatnost.

Bioenergetická cvičení umožňují člověku znovu navázat kontakt se svým tělem, brát ho na vědomí a cítit se v něm dobře. Při pravidelném cvičení se zlepšují pohyblivost a držení těla a dochází k psychickému i fyzickému uvolnění.

Cílem cvičení je obnovení harmonie v těle.

Proč je cvičení tak dlouhé? Nebude to moc náročné?
Bioenergetické cvičení je a není cvičením. Provádíme sice různá cvičení, protahování, ale nejde nám o výkon, ale spíš o to, jak se při tom cítíme a jak to na nás působí. Intenzitu si reguluje každý sám, s ohleduplností k sobě samému. Jen já sama vím, jak mi je, co se ve mně děje a kde je moje hranice tolerance. Nikdo jiný o tom lépe rozhodovat nedokáže.

Delší čas je třeba k tomu, abychom se stihli přeladit z každodenního tempa na sebe a dokázali vnímat signály svého těla.

Páteční termín je výhodný v tom, že většina z nás má za sebou náročný týden. Není tedy lepší čas, než se zkusit “otřepat” z celotýdenního “zápřahu” a načerpat si energii na volné dny 🙂

Nějaký efekt cvičení pravděpodobně pocítíte hned na první lekci, ale pro dlouhodobé změny je samozřejmě lepší cvičení pravidelné. Nicméně už v první lekci budeme pracovat s technikami, které se dají lehce zařadit do běžného života a které Vám mohou pomoci ve zvládání stresových situací.

Praktické informace

  Termín cvičení: celkem 10 lekcí, vždy pátek 15:30–18:00 hod. v těchto termínech:

 • pátek 3. 3. 2017
 • pátek 10. 3. 2017
 • pátek 17. 3. 2017
 • pátek 7. 4. 2017
 • pátek 21. 4. 2017
 • pátek 28. 4. 2017
 • pátek 5. 5. 2017
 • pátek 12. 5. 2017
 • pátek 19. 5. 2017
 • pátek 26. 5. 2017

I když cvičení je koncipované jako pravidelné, skupina je otevřená, to znamená, že účastníci se mohou přidat i kdykoliv v průběhu tří měsíců cvičení. Obdobně mohou účastníci kdykoliv se cvičením skončit.

Mapa Jóga TřebíčMísto: Třebíč, Karlovo nám. 15/9
Tělocvična centra jógy – průchod do kavárny Salsa na spodní straně Karlova náměstí, mezi Naturkou a vietnamskou tržnicí. Najdete nás v prvním patře, prvními prosklenými dveřmi nalevo v průchodu.
GPS souřadnice: 49°12’58.853″N, 15°52’47.007″E

Cena: 200 Kč za osobu a lekci
Základní cena je 200 Kč za osobu a lekci.
Pravidelným účastníkům nabízíme možnost cenově zvýhodněného předplatného všech lekcí jarního cvičení.

Jednotlivá lekce 200 Kč
Celé jarní cvičení (10 lekcí) 1 500 Kč

S sebou:
Vezměte si pohodlné volné oblečení pro cvičení (spíš kalhoty).
Dále si prosím vezměte ručník, který si položíte na karimatku. (Karimatky jsou k dispozici na místě).

Rezervace

Toto cvičení se již konalo, není možné se na ně přihlásit. Jestli Vás toto cvičení zaujalo a chcete být mezi prvními informováni o dalších akcích, přihlašte se k zasílání pozvánek. Můžete si také prohlédnout seznam aktuálních akcí.

Sdílení

Prosím, sdílejte tuto stránku a dejte tak o cvičení vědět svým kamarádkám, kamarádům, známým! Díky.

Zajímá Vás tato akce, ale nemůžete se zúčastnit?

Přihlašte se k zasílání pozvánek na plánované akce do Vaší mailové schránky.